NOVINKY

OptiFlash- Přesné,rychlé a bezpečné analýzy bodu vzplanutí

11.08.2014

JFTOT® OptiFlash - Pensky Martens je novým přístrojem pro stanovení bodu vzplanutí v uzavřeném kelímku...

JFTOT IV - Nový přístroj od společnosti PAC

15.10.2013

JFTOT® 230 MARK IV je novým přístrojem pro stanovení oxidační a termické stability vycházející z celosvětově uznávané řady přístrojů JFTOT..

Nový Reformulyzer M4 - Nejrychlejší a nejvíce flexibilní analyzátor na trhu

10.09.2013

Reformulyzer M4 dokáže provést celou skupinu analýz benzínů a benzínových směsí pomocí multidimensionální plynové chromatografie..

Bod vzplanutí podle Abela

Herzog (PAC): HFP 364 - Analyzátor bodu vzplanutí podle Abela

Bod vzplanutí podle OPM, přístroje řady HFP 360
Analyzátor HFP 364 je zařízení pro stanovení bodu vzplanutí v uzavřeném kelímku podle ABELA. Po elektronické stránce je zcela totožný s HFP 360. Jediným rozdílem je zkoušecí mechanika (modul), která může být servisní organizací snadno vyměněna za jinou. Přístroj má vnitřní tlakový senzor, který slouží pro výpočet korekce bodu vzplanutí. Ovládání je velmi jednoduché-pomocí barevného dotykového LCD displeje. Vnitřní paměť přístroje „pojme“ 300 výsledků měření.


Detailní informace >>


ISL (PAC): FP170 5G2 - Analyzátor bodu vzplanutí podle Abela

Přístroj ISL FP170 5G2  je plně automatický analyzátor určený pro stanovení bodu vzplanutí v uzavřeném kelímku podle Abela. Zařízení nabízí rozsah měření od -30º do 100ºC (-22º to 230ºF). Nabízí 3 naprogramované „strmosti“ zahřívání 0.5 ,1 , 3ºC za minutu. Kombinuje rozdílnou rychlost zahřívání pro dosažení oblasti vzplanutí a pro samotné „vyhledávání“ bodu vzplanutí.


Detailní informace >>


Herzog (PAC): HFP 384 - Analyzátor bodu vzplanutí podle Abela

Přístroj HFP-380, měření bodu vzplanutí podle PM
HFP 384 je zařízení pro testování bodu vzplanutí dle „ABEL : IP 170“. Tento přístroj je představitelem semiautoma- tických analyzátorů bodu vzplanutí řady HFP 38x. Je zkonstruován tak, aby poskytoval uživateli dlouhodobě velmi kvalitní výsledky měřeni bodu vzplanutí. Celá řada nabízí možnost modifikovat konfiguraci přístroje dle přání zákazníka.


Detailní informace >>