NOVINKY

OptiFlash- Přesné,rychlé a bezpečné analýzy bodu vzplanutí

11.08.2014

JFTOT® OptiFlash - Pensky Martens je novým přístrojem pro stanovení bodu vzplanutí v uzavřeném kelímku...

JFTOT IV - Nový přístroj od společnosti PAC

15.10.2013

JFTOT® 230 MARK IV je novým přístrojem pro stanovení oxidační a termické stability vycházející z celosvětově uznávané řady přístrojů JFTOT..

Nový Reformulyzer M4 - Nejrychlejší a nejvíce flexibilní analyzátor na trhu

10.09.2013

Reformulyzer M4 dokáže provést celou skupinu analýz benzínů a benzínových směsí pomocí multidimensionální plynové chromatografie..

CFPP (Filtrovatelnost)

Herzog (PAC): HCP 842 - Analyzátor pro stanovení CFPP

Přístroj HCP 842 určující filtrovatelnost
Automatický analyzátor určený ke stanovení filtrovatelnosti paliv a olejů. Tato samostatná jednotka (s možností napojení na PC) umožňuje automatické provedení testu. Přístroj umožňuje modifikacu všech základních podmínek provádění testu – vákuum, interval zkoušky atd. – tyto modifikace pak mohou být uloženy do přístroje jako volitelná metoda. Přístroj je vybaven automatickým vnitřním testem před začátkem každé zkoušky a automatickým čištěním a sušením zkušebního zařízení.
 

Detailní informace >>


ISL (PAC): FPP 5Gs - Automatický analyzátor pro stanovení CFPP

FPP 5Gs
Automatický analyzátor určený ke stanovení filtrovatelnosti paliv a olejů. Tato samostatná jednotka vybavená vnitřním chlazením umožňuje automatické provedení testu. Kromě standartních programů je možno zde modifikovat všechny základní podmínky provádění testu – vákuum, interval zkoušky atd. – Tyto modifikace pak mohou být uloženy do přístroje jako volitelná metoda. Přístroj je vybaven automatickým vnitřním testem před začátkem každé zkoušky a automatickým čištěním a sušením zkušebního zařízení.

Detailní informace >>