NOVINKY

OptiFlash- Přesné,rychlé a bezpečné analýzy bodu vzplanutí

11.08.2014

JFTOT® OptiFlash - Pensky Martens je novým přístrojem pro stanovení bodu vzplanutí v uzavřeném kelímku...

JFTOT IV - Nový přístroj od společnosti PAC

15.10.2013

JFTOT® 230 MARK IV je novým přístrojem pro stanovení oxidační a termické stability vycházející z celosvětově uznávané řady přístrojů JFTOT..

Nový Reformulyzer M4 - Nejrychlejší a nejvíce flexibilní analyzátor na trhu

10.09.2013

Reformulyzer M4 dokáže provést celou skupinu analýz benzínů a benzínových směsí pomocí multidimensionální plynové chromatografie..

GC aplikace

AC (PAC): Reformulyzer M4

Reformulyzer M4

Reformulyzer M4 dokáže provést celou skupinu analýz benzínů a benzínových směsí pomocí multidimensionální plynové chromatografie. Je to jediný analyzátor na trhu, který kombinuje analýzu parafínů, olefínů, naftenů, kyslíkatých látek a aromátů v jediném přístroji. M4 je jediné rešení, které splňuje dnešní laboratorní požadavky, jako jsou úspora času, flexibilita a optimalizace hodnoty produktu. 


Detailní informace >>


AC(PAC): SimDis - Analyzátor

SimDis

AC analyzátor je globálně nejprodávanější, poskytuje plný rozsah řešení pro přesné určení pravého bodu varu od nafty po syrové oleje. 


Detailní informace >>


AC(PAC): CNS SIMDIS for Crude Oil

SimDis

AC Analytical Controls® CNS SIMDIS for Crude Oil je nejpokročilejším analyzátorem pro simultánní stanovení distribuce rozsahu bodu varu uhlíku, dusíku a síry v ropě a koncových produktech. 


Detailní informace >>


AC(PAC): DHA

SimDis

AC Analytical Controls nabízí analyzátor pro stanovení celého rozsahu uhlovodíků pro flexibilní a spolehlivou identifikaci komponent. Unikátní konstrukce DHA Combi systému pojme analýzu od lehkých ropných proudů a lehké konce ropy. 


Detailní informace >>


AC(PAC): FastRGA (1058) - Komponenty rafinerských plynů

SimDis

AC rychlý analyzátor rafinerských plynů oddělí inertní plyny a C1-C5 uhlovodíky během 20 minut. AC Analytical Controls od PAC vyvinul rychlý analyzátor pro stanovení složení rafinerských plynů(RGA). 


Detailní informace >>


AC(PAC): HiSpeed RGA - Komponenty rafinérských plynů

SimDis

Toky plynů rafinérských plynů se značně liší svým složením. Stanovení jednotlivých komponent každého plynu je výzva. Přesné měření těchto komponent je nezbytné pro dosažení optimálního řízení a zajištění kvality produktu.  


Detailní informace >>


AC(PAC): Analyzátor ropy

SimDis

Analyzátor ropy kombinuje výsledky DHA Front End (FE) a High Temp (HT) SIMDIS analýz do jednoho kompletního reportu skutečného bodu varu( true boiling point (TBP)) pro nejlepší výkon analýzy ropy. Standardizační komise jako je ASTM, IP a CEN vyvíjí metody umožňující sloučení rozdělených DHA analýz ropy s vysoko teplotní analýzou SIMDISu. 
Detailní informace >>


AC(PAC): D5580/D4815 - Aromáty a kyslíkaté látky

AC 8612 Atmosfericka destilace

AC aplikace Aromáty (ASTM D 5580) měří obsah aromátů v benzínu. AC Aplikace kyslíkatých látek (ASTM D 4815) stanovuje jednotlivě prvky éterů a alkoholů v beznínu. 


Detailní informace >>


AC(PAC): Analyzátor FAME v leteckých palivech

SimDis

AC Analytical Controls® nabízí Analyzátor FAME v leteckých palivech (AVTUR), speciálně navržen pro rutinní analýzy pro rafinérie, distribuční a potrubní společnosti, nezávislé laboratoře, letecké společnosti, armádu nebo pro jakékoliv jiné společnosti vyžadující měření FAME (bionafta) v letekém palivu. 
Detailní informace >>


AC(PAC): AC 8634 Automatická simulační destilace

AC 8634

AC 8634 využívá rychlejší SIMDIS metodu k reportu dat a je přizpůsobený D 86. Přístroj je schopný měřit pravý bod varu v 6-8 minutách a doba cyklu je pouze okolo 15 minut. Z tohoto důvodu přístroj zvládne až 4 měření za hodinu, na rozdíl od přístroje založeného na fyzické destilace, který zvládá kolem 2 měření za hodinu. 


Detailní informace >>


AC(PAC): AC 8612 - Automatický plynový chromatografický analyzátor

AC 8612 Atmosfericka destilace

AC 8612 je plně automatický plynový chromatografický analyzátor založený na uzpůsobený Detailed Hydrocarbon Analysis a splňující normy ASTM D 86. 


Detailní informace >>


AC(PAC): NGA GPA 2261 - Složky zemního plynu

SimDis

AC Analytical Controls nabízí řešení pro charakterizaci kompozice zemního plynu v souladu s GPA 2261 s výsledky během 25 minut. 


Detailní informace >>


AC(PAC): NGA GPA 2286 - Složky zemního plynu

SimDis

AC Analytical Controls nabízí řešení pro charakterizaci kompozice zemního plynu v souladu s GPA 2286 s výsledky během 30 minut. 


Detailní informace >>


AC(PAC): Biodiesel All in One

SimDis

V posledním desetiletí došlo k celosvětovému růstu zájmu o alternativní paliva. Biodiesel Methylestery mastné kyseliny (FAME) nabízí alternativu k fosilním palivům. FAME může být smícháno s naftou (většinou s B5, B7 a B20) nebo použito jako čistá bionafta (B100). 

Detailní informace >>


AC(PAC): D5442 - Analýza parafínů pomocí bodu varu

SimDis

Chcete-li zkontrolovat distribuci uhlíkového čísla získaných ropných parafínů, AC Analytical Controls vyvinul aplikaci AC Wax ASTM D5442. 


Detailní informace >>