NOVINKY

OptiFlash- Přesné,rychlé a bezpečné analýzy bodu vzplanutí

11.08.2014

JFTOT® OptiFlash - Pensky Martens je novým přístrojem pro stanovení bodu vzplanutí v uzavřeném kelímku...

JFTOT IV - Nový přístroj od společnosti PAC

15.10.2013

JFTOT® 230 MARK IV je novým přístrojem pro stanovení oxidační a termické stability vycházející z celosvětově uznávané řady přístrojů JFTOT..

Nový Reformulyzer M4 - Nejrychlejší a nejvíce flexibilní analyzátor na trhu

10.09.2013

Reformulyzer M4 dokáže provést celou skupinu analýz benzínů a benzínových směsí pomocí multidimensionální plynové chromatografie..

Isoperibolické kalorimetry

Parr Instrument: 6400 - Isoperibolický automatický kalorimetr

Automatický isoperibolický kalorimetr Parr 6400 reprezentuje další evoluční krok kalorimetrů Parr. Kalorimetr je kompaktní a na rozdíl od kalorimetru Parr 6300 obsahuje v sobě již termoelektrické chlazení se zásobním tankem. Dále nabízí minimální spotřebu času operátora, což umožňuje obsluhovat až 4 kalorimetry současně. Na rozdíl od kalorimetru Parr 6300 obsahuje již v sobě tzv.“ vodní hospodářství“ tzn. dochlazování vody. Celý kalorimetr je tedy jako kompaktní blok. Kalorimetr Parr 6400 může pracovat zcela samostatně bez připojení k počítači. V případě potřeby je možné připojit kalorimetr Parr 6400 přímo do počítačové sítě. Pokud uživatel vyžaduje přenos dat do PC je nabízena i tato varianta a počet uložených výsledků je limitován pouze kapacitou pevného disku.


Detailní informace >>


Parr Instrument: 6200

Parr 6200

Model 6200 Isoperiboální kalorimetr je nejpreciznější model. Má tradiční odnímatelnou pumpu a nálevkový návrh spolu s vodním pláštěm tohoto kalorimetru poskytuje uživateli plnou kontrolu nad spalovacím procesem. To děla přístroj 6200 nejlepší volbou pro precizní výzkum a vývoj a velmi kvalitní práci.


Detailní informace >>