NOVINKY

OptiFlash- Přesné,rychlé a bezpečné analýzy bodu vzplanutí

11.08.2014

JFTOT® OptiFlash - Pensky Martens je novým přístrojem pro stanovení bodu vzplanutí v uzavřeném kelímku...

JFTOT IV - Nový přístroj od společnosti PAC

15.10.2013

JFTOT® 230 MARK IV je novým přístrojem pro stanovení oxidační a termické stability vycházející z celosvětově uznávané řady přístrojů JFTOT..

Nový Reformulyzer M4 - Nejrychlejší a nejvíce flexibilní analyzátor na trhu

10.09.2013

Reformulyzer M4 dokáže provést celou skupinu analýz benzínů a benzínových směsí pomocí multidimensionální plynové chromatografie..

Bod zákalu a tuhnutí

ISL (PAC): MPP 5Gs - Automatický analyzátor bodu zákalu a tuhnutí

Přístroj MPP 5Gs pro měření bodu tuhnutí

Zařízení společnosti ISL MPP 5GS je přístroj pro automatické měření bodu tuhnutí, které testuje vzorek pro široký rozsah teplot (+45ºC až -95ºC) za méně než 30 minut. Pro rozsah do -30ºC je výsledek k dispozici již za 20 minut. Potřebné množství vzorku je 0.5ml.  


Detailní informace >>


ISL (PAC): CPP 5Gs - Automatický analyzátor bodu zákalu a tuhnutí

Automatický analzýtor bodu zákalu a tuhnutí
Automatický analyzátor CPP 5Gs od firmy ISL (PAC) je určen pro měření bodu tuhnutí a zákalu se zabudovaným chladicím zařízením, které je patentově chráněno. Umožňuje testování ropných produktů pro ultra nízké teploty až do –95°C. Přístroj je plně automatický, zvyšuje produktivitu laboratoře a nabízí velmi dobré hodnoty reprodukovatelnosti výsledků měření. Přístroj je kompaktní a jeho obsluha je velmi jednoduchá.


Detailní informace >>


Herzog (PAC): HCP 852 - Automatický analyzátor pro stanovení bodu zákalu a bodu tuhnutí

Automatický analyzátor pro stanovení bodu zákalu a tuhnutí HCP 852

HCP 852 je automatický analyzátor bodu tuhnutí a zákalu, který eliminuje chybovost lidského faktoru. Jedná se o plně automatický analyzátor, který vykonává měření přesně dle ASTM norem. Všechny kroky při zkoušce jsou monitorovány a řízeny zabudovaným mikroprocesorem. Sofistikovaná kontrola mikropro-cesoru hlídá veškeré postupy při analýze. Vysoce citlivá CCD video kamera a 12 individuálních světelných paprsků velice citlivě detekuje jakékoli změny ve struktuře vzorku..


Detailní informace >>