NOVINKY

OptiFlash- Přesné,rychlé a bezpečné analýzy bodu vzplanutí

11.08.2014

JFTOT® OptiFlash - Pensky Martens je novým přístrojem pro stanovení bodu vzplanutí v uzavřeném kelímku...

JFTOT IV - Nový přístroj od společnosti PAC

15.10.2013

JFTOT® 230 MARK IV je novým přístrojem pro stanovení oxidační a termické stability vycházející z celosvětově uznávané řady přístrojů JFTOT..

Nový Reformulyzer M4 - Nejrychlejší a nejvíce flexibilní analyzátor na trhu

10.09.2013

Reformulyzer M4 dokáže provést celou skupinu analýz benzínů a benzínových směsí pomocí multidimensionální plynové chromatografie..

Přesné váhy

Série WLC /C/2

Serie WLC/C/2

Váhy série WLC /C/2 jsou navrženy k použití jak v průmyslových, tak i v laboratorních podmínkách. Mohou být použity i na místech, kde není dostupná elektrická síť (230V/50Hz). Ve standardu jsou totiž dodávány s vnitřními nabíjecími bateriemi a také portem RS 232.


Detailní informace >>


Série WTB

Serie WTB

Váhy WTB jsou navrženy pro rychlé a přesné určení hmotnosti převážně v laboratorních podmínkách.


Detailní informace >>


Série APP/3Y

Serie APP Y

Přesné váhy typu APP/Y jsou reakcí na rostoucí trh, který si žádá jednoduše ovladatelná zařízení s co nejvyšší automatizací procesu vážení.


Detailní informace >>


Série WLC

Serei WLC

Váhy série WLC jsou navrženy k použití jak v průmyslových, tak i v laboratorních podmínkách. Mohou být použity i na místech, kde není dostupná elektrická síť (230V). Ve standardu jsou totiž dodávány s vnitřními nabíjecími bateriemi a také portem RS 232. Všechny typy těchto vah (rozměry vážní plochy: 128x128, 195x195, 290x360 a 400x500 mm) jsou dodávány s nerezovým krytem můstku a podsvíceným LCD displejem, který zaručuje pohodlný a přesný odečet výsledku vážení. U tohoto typu vah (A1 a A2) je také možné vážit zespodu zavěšené břemeno. Tato metoda je využívána u předmětů s nětšími rozměry. Další možností této metody je určovat hustotu pevný a kapalných látek (podmínkou je použití speciální sady pro měření hustoty).


Detailní informace >>


Série WLY

Serie WLY

Přesné váhy typu WLY jsou reakcí na rostoucí trh, který si žádá jednoduše ovladatelná zařízení s co nejvyšší automatizací procesu vážení.


Detailní informace >>


Série PS/X

Presne vahy PS/X

Váhy série PS/X jsou novým typem přesných vah s velkým grafickým displejem a širokým uživatelským menu. Váhy jsou vybaveny všemi funkcemi a přednostmi jejich předchůdce, série WPX, kterou váhy PS/X nahradily. Navíc je mechanismus i elektronika vah a jejich software vylepšen.


Detailní informace >>


Série PS/3Y

Presne vahy - Serie PS/Y

Přesné váhy typu PS/Y jsou reakcí na rostoucí trh, který si žádá jednoduše ovladatelná zařízení s co nejvyšší automatizací procesu vážení.


Detailní informace >>