NOVINKY

OptiFlash- Přesné,rychlé a bezpečné analýzy bodu vzplanutí

11.08.2014

JFTOT® OptiFlash - Pensky Martens je novým přístrojem pro stanovení bodu vzplanutí v uzavřeném kelímku...

JFTOT IV - Nový přístroj od společnosti PAC

15.10.2013

JFTOT® 230 MARK IV je novým přístrojem pro stanovení oxidační a termické stability vycházející z celosvětově uznávané řady přístrojů JFTOT..

Nový Reformulyzer M4 - Nejrychlejší a nejvíce flexibilní analyzátor na trhu

10.09.2013

Reformulyzer M4 dokáže provést celou skupinu analýz benzínů a benzínových směsí pomocí multidimensionální plynové chromatografie..

Analytické váhy

Série AS/X

AS/X

Váhy série AS/X reprezentují standardní úroveň analytických vah. Jsou vybaveny grafickým displejem. Přesnost vážení je zajištěna automatickou vnitřní kalibrací, závislou na čase a teplotních změnách.


Detailní informace >>


Série AS/3Y

AS/2Y

Analitycké váhy typu AS/Y jsou vybaveny novými elektronickými moduly a rozšířeny o funkce dle nejnovějších technologií a trendů v této oblasti.


Detailní informace >>


Série XA/2X

XA/2X

Váhy série XA/2X jsou vybaveny velkým, podsvíceným, grafickým displejem s rozsáhlým menu, 12ti tlačítkovou membránovou klávesnicí a velkou vážní komorou s posuvnými bočními i horními dvířky. Přesnost vah je zajištěna také díky automatické interní kalibraci, závislé na změnách času i teploty. Váhy nabízí možnost odejmutí displeje od vážní komory. Toto řešení zvyšuje stabilitu vážení, poněvadž používáním klávesnice váhy již nepřenášíme tlak na vážní komoru.


Detailní informace >>